Uspořádejte luxusní piknik – s piknikovým stolem! | PiknikovýKoš.cz

Uspořádejte luxusní piknik – s piknikovým stolem!

0

Klasická pikniková scéna – rozhozená deka v parku, piknikový koš a bavící se přátelé nebo rodina, ta může být jednoduše překonána scénou s patrným větším komfortem. Co byste řekli na luxusní stolování v přírodě?

Stolování od slova stůl

Ano, opravdu máme na mysli stolování. Při pikniku se se svými blízkými nemusíte umístit pouze na zem. Můžete využít rozmanitých druhů venkovního nábytku, i právě zmíněného piknikového stolu. Vaše akce s dobrým jídlem v hlavní roli bude skýtat zase úplně jiné pohodlí.

Jak se na piknik dostane stůl

První možností je to, že se vydáte piknik někam, kde jsou stabilní piknikové stoly s lavičkami, většinou dřevěné. stul-piknikStoly bývají široké, na lavičkách se dobře sedí a hodování je dokonalé. Jestliže ale nechcete přizpůsobovat místo konání pikniku tomu, kde takové stoly s lavičkami jsou, můžete si pořídit svůj vlastní, skládací piknikový stůl. Ten využijete nejen při piknicích, ale třeba i na dovolené při pobytu v kempu, kde si ho můžete postavit před stan a zařídit si tak perfektní venkovní jídelnu. A pokud máte zahradu, můžete u stolu zažít příjemná slunečná rána u snídaně či jiné denní doby s jinými denními jídly.

Jaké piknikové stoly jsou k dostání a jak si vybrat ten pravý

Piknikové stoly mohou být pevné nebo skládací.
Pro přepravu na místo pikniku a zpět domů je samozřejmě praktičtější pořídit si stůl skládací, který po složení vezmete do ruky a jdete. Také v materiálech je rozdíl, piknikové stoly mohou být dřevěné, případně kovové a plastové. U dřevěných bychom si měli dávat pozor, aby byl materiál dobře ošetřen a nedošlo k rychlému poškozování pod nátlakem slunečních paprsků, jichž si jistě při pikniku chceme užívat.

Naše tipy na piknikové stoly

Výborným a na pohled elegantním piknikovým stolem je dřevěný stůl Happy Green vyrobený z akácie. Toto dřevo je vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům. Rozměry stolu jsou 70 x 65 x 65 cm a je možné ho složit. Váží necelé 3 kg.

Zmíněná kombinace plastu a kovu není vzhledově tak úchvatná, ale posloužit může stejně dobře. Důkazem může být například stolek SportTeam, který je primárně kempingový, ale můžeme ho směle využívat při pikniku v parku. Stolek má rozměry 80 x 60 x 50/62 cm (je možné nastavit ho na dvě výšky) a dá se jednoduše složit. Váží 3,2 kg.

Piknikových stolů je na trhu mnoho a záleží na vás, jaké jeho provedení si vyberete pro své venkovní akce s rodinou či přáteli. Stůl v každém případě posune váš piknik zase někam jinam a leckoho příjemně překvapí.

Sdílejte článek:

O autorovi

Petra má ráda přírodu a dobré jídlo, proto ji nadchly pikniky, při nichž může spojit pobyt venku s ochutnávkou delikates a příjemně tak strávit čas s přáteli. Ráda se účastní takových venkovních akcí, při kterých si všichni aktivně i pasivně odpočinou a skvěle se pobaví.

Vložit komentář

one × 2 =