Spojení pikniku a grilování – dvě akce v jedné | PiknikovýKoš.cz

Spojení pikniku a grilování – dvě akce v jedné

0

Není pochyb o tom, že si na piknik můžeme připravit všelijaké dobroty a pochoutky od kvalitních uzenin a sýrů přes pomazánky až k vynikajícím sendvičům. Než ale spojíme piknik s grilováním, mohou přicházet zkrátka milovníci čerstvě připraveného masa, klobás nebo zeleniny. A to by byla škoda, když je tak jednoduché si to dopřát!

Piknik a grilování se k sobě hodí

Piknik může být stejně příjemnou záležitostí jako grilování na zahradě u příbuzných nebo přátel. A to podstatné mají tyto akce společné – výborné jídlo. Nakombinovat je také není tak těžké, tak proč to nevyzkoušet?

První možností je ta, že se vydáme na piknik do parku, kde jsou velké a napevno přidělané veřejné grily. Není nic jednoduššího, než na takovém místě rozhodit deku, vyndat podle chuti upravené maso, zeleninu či jiné delikatesy a začít grilovat.

Druhou možností jsou menší přenosné grily, takže ani tam, kde nejsou grily stabilní, není grilování vyloučeno. Na trhu je jich spousta a liší se velikostí, výbavou, provedením a samozřejmě cenou. Grilem z této kategorie, který stojí za zmínku, je například přenosný gril Fieldman FZG 1001. Ačkoli je velikost jeho ohniště 45×30 cm, díky nůžkovému designu je perfektně skladný. Připravené pochutiny upravíte na dřevěném uhlí.

O něco menší, zato ještě pohodlněji přenosný gril je Fieldman FZG 1003, který je dodáván v multifunkční termotašce, do níž se perfektně vejde. Hoďte si gril přes rameno a vydejte se na jeden z nejlepších pikniků svého života!

To, co byste si nejraději dali při grilování na zahradě, můžete při spojení pikniku a grilování mít i v parku. Najděte ve svém okolí místo s veřejnými grily, nebo se pro všechny případy vybavte menším přenosným grilem a grilujte kdekoli, kde budete mít na takto upravené dobroty chuť.

Sdílejte článek:

O autorovi

Petra má ráda přírodu a dobré jídlo, proto ji nadchly pikniky, při nichž může spojit pobyt venku s ochutnávkou delikates a příjemně tak strávit čas s přáteli. Ráda se účastní takových venkovních akcí, při kterých si všichni aktivně i pasivně odpočinou a skvěle se pobaví.

Vložit komentář

two × three =