Piknikový koš pro děti – i dětem může venku chutnat | PiknikovýKoš.cz

Piknikový koš pro děti – i dětem může venku chutnat

0

Měli jste jako děti rádi kufříky, do nichž jste si na cesty k babičkám a dědečkům balili důležité věci? Teď můžete své potomky i jiné děti v rodině či v okruhu svých blízkých potěšit dětskými piknikovými koši, díky nimž si i ti nejmenší pikniky a pobyt venku zamilují.

Děti se na pikniku nudit nemusí

Co může být hezčího, než strávit s dětmi volný čas venku, v přírodě? Spojte proto vynikající pohoštění s aktivitami, které je budou bavit. Může jít o společenské, ale i typické venkovní hry – vezměte s sebou to, co má vaše dítko rádo, ať už půjde o pexeso, míč nebo cokoli jiného. Děti nevydrží dlouho sedět na místě a povídat si, jakmile však propojíte odpočinek a dobré jídlo s činnostmi, které je baví, piknikový koš minniemůžete spolu strávit nejeden krásný den na čerstvém vzduchu. A když jim do ruky dáte dětský piknikový koš, budou nadšené.

Piknikový koš si děti zamilují

Piknikový koš pro děti je samozřejmě menší než ten standardní. K jeho vybavení zpravidla patří nerozbitné šálky a tácky, konvička, ubrousky a dětský příbor. Už samotné koše jsou na pohled krásné, lákají se sbalení dobrot a k pobytu v přírodě s nimi. Na výběr jsou různé materiály i všelijaké vzory, neutrální i s oblíbenými postavičkami.

V piknikovém koši mohou děti nosit všechno, co potřebují, a ještě se přitom cítit hrdě, protože piknikový koš v ruce je přece něco neobvyklého a slušivého!

Náš tip: Došla vám inspirace a nevíte, jaké dobroty připravit? Podívejte se do naší kuchařky!

Předejte dětem žezlo

Ukažte dětem kouzlo pikniku jako akce, při níž se mohou lidé setkávat v přírodě, ale zároveň si pochutnat na připravených lahůdkách. Jistě si pikniky zamilují a samy v nich později budou pokračovat. Zároveň jim nabídněte, aby si na piknik s vámi sami vybraly oblíbené místo, kde by ho chtěly uspořádat. Zapojte je i do příprav, společně si pak piknik náramně užijete od začátku až do konce!

Sdílejte článek:

O autorovi

Petra má ráda přírodu a dobré jídlo, proto ji nadchly pikniky, při nichž může spojit pobyt venku s ochutnávkou delikates a příjemně tak strávit čas s přáteli. Ráda se účastní takových venkovních akcí, při kterých si všichni aktivně i pasivně odpočinou a skvěle se pobaví.

Vložit komentář

6 + 6 =