Piknik – skvělá příležitost, jak strávit čas s rodinou | PiknikovýKoš.cz

Piknik – skvělá příležitost, jak strávit čas s rodinou

1

Mladí rodiče s malými dětmi nebo starší rodiče s dětmi dospělými, které už nevídají denně, ale rádi by s nimi zažili příjemné okamžiky. A co takhle setkat se v parku s ostatními příbuznými? Není pochyb o tom, že piknik si lze s rodinou parádně užít.

Proč vyrazit na piknik s rodinou?

Piknik je sice známá aktivita, ale na rozdíl od jiných zemí, u nás není tak často provozována. Přitom je to škoda. V naší uspěchané době může být víkendový den tak báječný a příjemně zpomalený, když jej stráví rodina pohromadě, během konzumace delikates spolu všichni mluví, sdělují si zážitky uplynulých dní, probírají spolu, co se v jejich životě bude dít ve dnech následujících. Netradiční pojetí rodinné návštěvy navíc účastníky pikniku zcela jistě stmelí a rádi na takto strávený den budou vzpomínat, ať už jde o babičku, dědečka, strýčka, tetičku nebo nejmenší vnoučátka. Starší generace ocení, že jste pro ni připravili nenáročnou akci, ale ani ti mladší se na ní nenudí. S sebou můžete vzít hry typu Člověče, nezlob se, pétanque nebo si vymyslet nějakou vlastní. Piknik se může stát vynikajícím způsobem, jak prožít setkání několika generací.

Zalíbí se i dětem

Připravte si své perfektní piknikové zázemí v parku, kde se mezi jedním a druhým občerstvením nebude vaše dítko nudit. Některé parky mají dětské koutky s prolézačkami, houpačkami, klouzačkami a se spoustou jiných atrakcí, na nichž můžete svou ratolest zpovzdálí pozorovat a přitom si na dece vychutnávat oblíbený sýr. Děti ocení, že jakmile se unaví, mohou si dát malou svačinku a na chvíli si na dece odpočinout. A věřte, že o takto stráveném víkendovém dnu budou ve školce nebo ve škole mluvit celé pondělí.

Vyrazte se svou rodinou na piknik – nenáročnou akci, která stmelí různé generace a rádi na ni budou vzpomínat úplně všichni!

Sdílejte článek:

O autorovi

Petra má ráda přírodu a dobré jídlo, proto ji nadchly pikniky, při nichž může spojit pobyt venku s ochutnávkou delikates a příjemně tak strávit čas s přáteli. Ráda se účastní takových venkovních akcí, při kterých si všichni aktivně i pasivně odpočinou a skvěle se pobaví.

1 Comment

  1. Pingback: Kam na piknik v Brně? Odtajníme vám ta nejlepší pikniková místa! | PiknikovýKoš.cz

Vložit komentář

eight − 1 =