Netradiční setkání s přáteli formou pikniku jako nezapomenutelný zážitek | PiknikovýKoš.cz

Netradiční setkání s přáteli formou pikniku jako nezapomenutelný zážitek

0

Je váš kamarád čerstvým absolventem? Nebo snad hrdým tatínkem překrásné princezny či dlouho očekávaného kloučka? Nebo jednoduše plánujete uspořádat školní sraz po 20 letech a nevíte, jak tento společenský zážitek ozvláštnit? Zapomeňte na akce v zakouřených hospodách nebo nafintěných salóncích, raději vsaďte na neotřelou variantu ve formě pikniku v přírodě. U jakých příležitostí netradičního charakteru je uspořádání pikniku ideální volbou? To vám prozradíme o pár řádků níže!

Oslava promocí nebo maturity

Ať už jste se konečně dočkali maturitního vysvědčení nebo vytouženého titulu, určitě budete chtít tento nemalý úspěch řádně oslavit. Proč pro jednou – místo klasických hospod a nezřízené zábavy do brzkých ranních hodin – neoslavit významný úspěch trochu sofistikovaněji?

Školní srazy po letech

Ano, i ty většinou probíhají v zakouřených hospodách, případně uzavřených salóncích. Co takhle pro jednou naplánovat školní sraz uprostřed krás Beskyd nebo Krušných hor? Věřte, že na tento školní sraz dorazí všichni bez rozdílu a zbytečných výmluv. I po letech si na toto nevšední setkání, kterému bude dominovat okolní příroda a domácí specialitky všech zúčastněných, jistě rádi vzpomenete.

Loučení se svobodou – ideální příležitost

Zapomeňte na lacinou zábavu v podobě striptérky, která (v případě, že se o ní nastávající manželka dozví) může být jednou z příčin předmanželské hádky nebo dokonce rozchodu na poslední chvíli. Co takhle uspořádat loučení se svobodou formou pikniku? Zvláště během letních měsíců se může takový menší rozlučkový piknik zvrhnout v pořádnou zábavu až do brzkých ranních hodin s trochou té štábní kultury, která ještě nikdy nikomu neuškodila.

Aby všechno klaplo do posledního detailu

Na piknik se nezapomeňte řádně připravit, zvláště pokud jste v roli hostitele. Dle počtu účastníků navrhněte místo, ale i občerstvení, jehož přípravu by si mezi sebou měli rozdělit všichni zúčastnění. Vybavte se pořádným piknikovým košem a po skončení netradičního setkání po sobě zameťte stopy.

Inspirovali jsme vás? Podělte se s námi o své piknikové zážitky!

Sdílejte článek:

O autorovi

Vendi čerpá nápady i inspiraci pro svou další tvorbu v přírodě. A klidně při této příležitosti uspořádá piknik nejen pro sebe, ale také pro své nejbližší. Jelikož je příprava nejrůznějších lahůdek a specialit její vášní, piknikování ve volné přírodě patří mezi její nejoblíbenější volnočasové aktivity.

Vložit komentář

eighteen − thirteen =