Na piknik pohodlně – s piknikovým batohem | PiknikovýKoš.cz

Na piknik pohodlně – s piknikovým batohem

0

Příroda, slunečné počasí, rodina, přátelé. Na zemi deka a piknikový koš. Typická scéna z lesíků za městy i z parků ve městech. Právě elegantní proutěný koš se stal symbolem pikniku. I bez něj to ale jde, pokud nechceme na krásný den připravené dobroty tahat v ruce třeba přes půl města. Představujeme vám piknikový batoh.

Komfort na cesty

Piknikový batoh je skoro tak elegantní jako piknikový koš, ale nabízí navíc komfortnější nošení jídla a pití na místo činu. Pokud se na piknik vydáte pěšky a pocítíte váhu lahůdek, na které se těšíte, jistě oceníte možnost vzít vše na záda. Vůbec se při tom nemusíte bát, že by se snad něco rozházelo, ovoce že by se rozmačkalo a pití se vylilo. Piknikové batohy jsou členité, poskytují na všechno ten správný prostor. Každá věc má své místo, na které patří a na které ji připevníme. Poškození jídla, lahve nebo nádobí je prakticky vyloučeno.

Není batoh jako batoh

Nejen piknikové batohy, ale i tašky přes rameno vám mohou usnadnit cestu na piknik. Batohů i tašek přes rameno určených speciálně na piknik je na trhu nepřeberné množství. Liší se samozřejmě vzhledem, velikostí a určením, pro kolik osob pojme potřebné věci, ale také členitostí a výbavou. Všechny piknikové batohy by měly rozhodně disponovat vnitřní izolací pro uchování čerstvosti potravin, speciální PVC vložku, která zabraňuje případnému úniku kapaliny a šíření bakterií. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy, aby batoh nemusel nosit stále jen jeden člověk, a aby si každý mohl batoh přizpůsobit svým fyzickým proporcím.

Při výběru batohu záleží také na tom, kolik vás bude na piknik chodit. V nabídce jsou batohy pro dvojice, čtveřice i šestice lidí. Liší se velikostí a počtem jednotlivých částí vybavení, zejména řeší počet lahví s jakýmkoli pitím, které se dají v batohu upevnit na jedno místo. Ty lepší batohy nabízí i speciální místo pro jednoduché uložení deky. Jednou z věcí, která dokáže piknik trochu pokazit, je zběsilý pokus o složení deky takovým způsobem, aby se vešla do batohu. To s takovým lepším piknikovým batohem ale nehrozí.

Jaká vás čeká výbava

V novém piknikovém batohu najdete ve většině případů i výbavu do začátku vašeho pořádání pikniků. Těšit se můžete na plastové talířky a sklenky na víno, ubrousky, slánky a pepřenky, příbory, vývrtky, plastové prkénko na krájení a další vychytávky.

Vyberte si ten piknikový batoh, který vám bude velikostí i výbavou nejvíce vyhovovat, dopravte se pohodlně na místo pikniku a užijte si skvělé chvíle s rodinou i přáteli!

zdroj fotografie: zde
Sdílejte článek:

O autorovi

Petra má ráda přírodu a dobré jídlo, proto ji nadchly pikniky, při nichž může spojit pobyt venku s ochutnávkou delikates a příjemně tak strávit čas s přáteli. Ráda se účastní takových venkovních akcí, při kterých si všichni aktivně i pasivně odpočinou a skvěle se pobaví.

Vložit komentář

9 − 2 =