Látkový piknikový koš jako moderní alternativa tradice | PiknikovýKoš.cz

Látkový piknikový koš jako moderní alternativa tradice

0

Časy se mění. Do popředí našeho zájmu vyráží vstříc úspěchu látkový piknikový koš. Proutí je sice věčné, zvlášť co se piknikových košů týče. Když se řekne „piknik“, nelze si nevybavit deku a proutěný koš. Proč ale nevyzkoušet něco nového?

Čím si získal oblibu?

Látkový piknikový koš je alternativním řešením dopravení pokrmů a pití na místo pikniku, stejně jako například piknikový batoh. Jeho nevýhodou je však to, že často nebývá uvnitř členěný a snadno tak může při troše neopatrnosti dojít k vylití pití nebo jiným nepříjemnostem. Vyrábějí se však i členěné koše, které jsou bezpečnější.

Zmíněné nečleněné s jednou komorou si lidé oblíbili i jako nákupní košíky v obchodech, kde je to povoleno, nebo kde mají jen velké nákupní koše, které v daný moment nepotřebujeme třeba z důvodu drobného nákupu.

Nespornou výhodou látkového piknikového koše je jeho skladnost. Prázdný koš se dá složit, takže nakonec zabírá na výšku třeba jen několik centimetrů. A to je příjemné při ukládání do skříně po návratu z pikniku!

Látkový koš je také nenáročný na údržbu. V případě jakéhokoli zašpinění zevnitř i zvenčí ho stačí otřít vlhkým hadříkem a je zase jako nový!

Vyzkoušejte látkový piknikový koš místo tradičního proutí

Jistě, někdo si na tradici a eleganci s proutím spojenou potrpí. Nikdy však není na závadu vyzkoušet něco nového. Látkový piknikový koš se vám může stát skvělým společníkem. Můžete si vybrat piknikový koš bez chladící vložky nebo s ní, prázdný či vybavený. Koše se vyrábějí ve více rozměrech, proto i podle nich můžete vybírat z nepřeberného nabízeného množství.

Vybavený látkový koš nabízí v podstatě totéž co vybavený tradiční proutěný koš, výbava se liší jen v drobnostech. Najdete v něm tedy ubrousky, sklenky na víno, příbory, talířky, otvírák na víno i jiné nápoje a mnoho dalších věcí, bez nichž se obvykle na pikniku neobejdete.

Nevažte se tradicemi a vyzkoušejte něco nového. Látkový piknikový koš může kromě pikniku posloužit i při nakupování, snadno se udržuje v čistotě, doma nezabere příliš místa a zvolené barevné provedení záleží jen na vás!

Sdílejte článek:

O autorovi

Petra má ráda přírodu a dobré jídlo, proto ji nadchly pikniky, při nichž může spojit pobyt venku s ochutnávkou delikates a příjemně tak strávit čas s přáteli. Ráda se účastní takových venkovních akcí, při kterých si všichni aktivně i pasivně odpočinou a skvěle se pobaví.

Vložit komentář

19 − 3 =