Kosmetika, na kterou byste neměli zapomenout, když se chystáte na piknik | PiknikovýKoš.cz

Kosmetika, na kterou byste neměli zapomenout, když se chystáte na piknik

0

Piknik je společenská událost, na kterou v první řadě chystáme všelijaké pochutiny a nápoje, potom také deku a hry. Abychom si ale mohli dopřát trochu větší luxus a nelitovali, že jsme nechali něco důležitého doma, pojďme se podívat, která kosmetika by neměla na pikniku chybět.

Tip 1 – opalovací krém

Na piknik se obvykle vydáváme, když je krajina zalitá sluncem. Pochopitelně, slunce si chceme užít, proto do přírody vyrážíme. Nezapomeňme ale, že může být zrádné a obzvlášť v letních dnech může dojít k nepříjemnému spálení. Piknik se může snadno stát nezapomenutelnou událostí, ale spálená kůže by nám jej zrovna připomínat nemusela.

Tip 2 – dezinfekce

V dnešní době je dezinfekce k dostání snad v každé drogerii a z regálu si ji vezmete jako malou elegantní plastovou lahvičku s čirým gelem. Pokud na piknik vyrážíte hromadnou dopravou a cestou se chytíte několika madel nebo tyčí, případně se přidržíte na eskalátoru, dezinfekci před piknikem možná vyhlásíte za nejlepší vymoženost lidstva. Stejná situace může nastat, pokud jedete na místo pikniku autem a během čekání na semaforu se vám potí ruce na volantu. Někomu je obecně nepříjemné neumýt si před jídlem ruce, dezinfekce může pocit čistých rukou velmi dobře připomenout.

Tip 3 – vlhčené ubrousky

Vlhčené ubrousky mohou posloužit jako hygienická pomůcka ve stejném okamžiku jako dezinfekce, tedy před samotným jídlem, ale stejně tak je jistě oceníte i po jídle. Snad nikdo z nás nemá rád ruce olepené od zákusku nebo mastné od delikátní klobásky. Vlhčené ubrousky se navíc vyrábějí i parfémované, a tak si můžete hned po gastronomickém zážitku libovat nad voňavýma rukama.

Tip 4 – repelent

Měli jste někdy pocit, že se do parku, kde trávíte slunečné odpoledne na pikniku, slétl snad všechen hmyz světa? Tak to byste si jistě příště neměli zapomenout repelent. V horkých letních dnech jsou to především mouchy, kdo nám znepříjemňuje chvíle strávené u jídla; navečer, když se piknik protáhne, se zase slétají krvelační komáři. Nenechte si pokazit závěr pikniku hmyzem. Stačí využít kouzla repelentu.

Piknik je akce, která slibuje příjemně strávený čas s blízkými nad nějakou tou lahůdkou. Nezapomínejme proto přibalit i kosmetiku, která nám dodá pocit komfortu a nenechme si piknik zkazit pocitem špinavých rukou nebo hmyzem. Nenechme si ho zkazit ničím!

zdroj fotografie: zde

Sdílejte článek:

O autorovi

Petra má ráda přírodu a dobré jídlo, proto ji nadchly pikniky, při nichž může spojit pobyt venku s ochutnávkou delikates a příjemně tak strávit čas s přáteli. Ráda se účastní takových venkovních akcí, při kterých si všichni aktivně i pasivně odpočinou a skvěle se pobaví.

Vložit komentář

11 − 5 =